Privātuma politika

Latvija Pasaule (“mēs”, “mēs” vai “mūsu”) pārvalda vietni http://www.latvijapasaule.lv/ (“Pakalpojums”).

Šī lapa informē jūs par mūsu politikām attiecībā uz personiskās informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad jūs izmantojat mūsu Pakalpojumu.

Mēs neizmantojam un nedalīsimies tavā informācijā nevienam, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā.

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju pakalpojuma sniegšanai un uzlabošanai. Izmantojot pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

Informācijas vākšana un izmantošana

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, kuru var izmantot, lai ar jums sazinātos vai identificētu. Personīgi identificējamā informācija (“Personīgā informācija”) var ietvert (bet ne tikai):

  • Vārds
  • Epasta adrese

Žurnāla dati

Mēs apkopojam informāciju, kuru jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad apmeklējat mūsu pakalpojumu (“Žurnāla dati”). Šajos žurnāldatos var ietilpt informācija, piemēram, jūsu datora interneta protokola (“IP”) adrese, pārlūka tips, pārlūka versija, mūsu apmeklētās pakalpojuma lapas, apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks un cita statistika.

Sīkdatnes

Sīkfaili ir faili ar nelielu datu daudzumu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkfaili no jūsu vietnes tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu un tiek saglabāti jūsu datora cietajā diskā.

Informācijas vākšanai mēs izmantojam “sīkdatnes”. Jūs varat uzdot pārlūkprogrammai atteikties no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

Servisa nodrošinātāji

Mēs varam nodarbināt trešo personu uzņēmumus un privātpersonas, lai atvieglotu mūsu Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu mūsu vārdā, sniegtu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu mums analizēt, kā mūsu Pakalpojums tiek izmantots.

Šīm trešajām personām ir pieeja jūsu personiskajai informācijai tikai šo uzdevumu veikšanai mūsu vārdā, un tām ir pienākums to neizpaust un neizmantot citiem mērķiem.

Drošība

Mums ir svarīga jūsu personiskās informācijas drošība, taču atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nedarbojamies. Noklikšķinot uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.

Bērnu privātums

Mūsu dienests neuzrunā nevienu, kas jaunāks par 18 gadiem (“Bērni”).

Mēs apzināti nevācam personīgi identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs atklājam, ka bērns, kas jaunāks par 18 gadiem, ir sniedzis mums personisko informāciju, mēs nekavējoties izdzēsīsim šādu informāciju no saviem serveriem.

Likumu ievērošana

Mēs atklāsim jūsu personisko informāciju, ja to prasa likumi vai tiesas pavēste.

Izmaiņas šajā privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu privātuma politiku. Mēs informēsim jūs par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno konfidencialitātes politiku.

Jums ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai redzētu jebkādas izmaiņas. Šīs privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.