APEIRONS uzsāk apmācības projekta Latvija@Pasaule ietvaros

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons, tādējādi Apeirons ir ieguvis tiesības apmācīt iedzīvotājus pēc EQUAL projekta „Apmācība datoru un interneta lietošanā Latvijas bezdarbniekiem” izstrādātās Latvija@pasaule astoņu stundu apmācību programmas.

LIKTA izstrādāto astoņu stundu apmācību kursu „Informācijas sabiedrības pamatprasmes” iedzīvotāji šogad varēs bez maksas apgūt arī projekta ATVĒRTĀS DURVIS ietvaros. Līdzās jau veiksmīgi izmantotajiem Microsoft Unlimited Potential (UP) piedāvātajiem datorapmācības moduļiem, kas dod iespējas iegūt zināšanas par datoru darbības pamatprincipiem, internetu, ciparu multividi, apgūt teksta apstrādi, izklājlapu un datu bāžu izmantošanu, prezentāciju un mājas lapu veidošanu, jaunais kurss iekarojis stabilas pozīcijas. Aprīlī un maijā „E-apmācīts” sertifikātu jau saņēmuši pirmie 24 cilvēki, kas projekta ATVĒRTĀS DURVIS  ietvaros beiguši apmācības Jūrmalā, kur viesojas APEIRONA mobilā datorklase.

Projektu ATVĒRTĀS DURVIS otro gadu pēc kārtas finansē Microsoft UP programma. Šogad realizāciju palīdz nodrošināt Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom BPO. Projektu atbalsta  AS “Hansabanka”.

Apmācības EQUAL projekta „Apmācība datoru un interneta lietošanā Latvijas bezdarbniekiem” ietvaros LIKTA uzsāka 2005. gada novembrī, apmācot 8000 Latvijas iedzīvotāju.  Pavisam projekta Latvija@Pasaule ietvaros šobrīd apmācīti vairāk nekā 15 000 iedzīvotāju Latvijas rajonos un pilsētās, apmācīti 363 pasniedzēji konsultanti un izveidoti 284  interneta pieejas punkti.